Jako architekci wnętrz jesteśmy bardzo skrupulatni podczas realizacji projektu wnętrza. Zwracamy szczególną uwagę na jakość i precyzję wykonanych prac remontowo-wykończeniowych. Dla wspólnego zadowolenia z efektów końcowych nawiązaliśmy współpracę z firmą remontowo-wykończeniową.

Ściana z klocków drewna

REMONTY I WYKOŃCZENIA

POD KLUCZ

Współpracujemy ze szklarzami, stolarzami i wykonawcami wnętrz, a ich profesjonalizm oceniamy wspólnie z naszymi klientami na przestrzeni trwania całej inwestycji. Nasi wykonawcy zajmują się realizacją projektów wnętrz, czyli pracami remontowo - wykończeniowymi. Współpracujemy z pracownią stolarską, dzięki czemu meble, które projektujemy są zgodne z projektem i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Firmy są ubezpieczone i posiadają OC. Współpracujemy również z producentami materiałów wykończeniowych.

Zapraszamy do zamówienia kompleksowej usługi.

PROJEKT WNĘTRZ + REALIZACJA

Architekt i fachowcy od wykańczania wnętrz wspólnie dyskutują o możliwościach wykonania inwestycji już na etapie projektowania wnętrz. Dzięki temu mają Państwo pewność, że to co jest na projekcie mieszkania będzie miało odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nadzór i odpowiedzialność za realizację całego projektu spoczywa na jednej firmie.